TST-TAMSAN

Tamsan Bağlantı Elemanları A.Ş.

Farklı Sektörlerin Ortak Bağlantısı

1989 yılında kurulan Tamsan Bağlantı Elemanları A.Ş. “TST” markası ile başlıca “Otomatik Rakor” / “Quick Coupling” olmak üzere hızlı bağlantı elemanları üretimi yapmaktadır.

Endüstriyel bağlantılarda zamandan kazanmayı amaçlayan üretim çözümleriyle yola çıkan Tamsan, 2005 yılında 11.700 m2lik modern tesisine taşınmıştır. Bu hamleyle hem üretim alanını ve kapasitesini geliştirmiş, hem de İnovasyona verdiği önemle sektör farklılıklarını ortadan kaldırarak, dünyada üretilen farklı standartlardaki ürünleri portföyüne katmıştır.

30 yılı aşkın zamandır sektör lideri konumunda bulunan Tamsan, pnömatik, su, hidrolik, gaz, kimyasal, vakum ve her türlü akışkanlarla ilgili üretim çözümleri sunmaktadır. Özellikle Ar-Ge yatırımları ile geliştirdiği hızlı bağlantı teknolojileriyle ön plana çıkan firmamız zaman içerisinde piyasa talepleri doğrultusunda hortum ve kelepçe gibi malzemeleri de ürün yelpazesine eklemiştir.

Üretime başladığı ilk günden beri her türlü akışkana özel hızlı bağlantı teknolojileri tasarlayan Tamsan, 2012 senesinde pnömatik hızlı bağlantı sektöründe lider konumda olan ve özellikle Avrupa pazarında kullanımı çok yaygın olan Oetiker firmasının quick coupling bölümünü teknolojisi, komple üretim hatları, makineleri, know-how, patentleri, mamul ve yarı mamul stokları ile satın alarak bir anda tüm dünyaya yayılmıştır. Böylelikle Ar-Ge departmanı için bulunmaz bir altyapı sağlayan firma deneyimli mühendislerinin desteğiyle daha önce denenmemiş ürünleri sektöre kazandırmıştır.

Almanya, İngiltere, İsviçre ve Hollanda’da kendine ait “TST” şubeleri ve depoları bulunan Tamsan, en büyük pazarı Avrupa olmak üzere, Amerika’dan Malezya’ya, Brezilya’dan Hindistan’a, Kanada’dan Avustralya’ya, Meksika’dan Çin’e kadar toplam 60’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ürünler ve Ürün Grupları

Hızlı Bağlantı Teknolojileri

Çoklu Bağlantı Teknolojileri

Robotik Sistemler ve Elektrik Bağlantıları

Hortumlar & Hortum Kelepçeleri

Ürün Fotoğrafları

Video Galeri

İletişim Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

ROBODER Üyeler Platformu Said Dağlı Tarafından Hazırlanmıştır.