ABCD Mekanik

ABCD Mekanik SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

ABCD Mekanik: Geleceğe Doğru

Grup şirketlerimizin sinerjisinden beslenen ‘ABCD’ markası özelinde büyük bir bilgi ve verinin ışığında, çevik, yeni deneyimler yaratmaya odaklanan, sürdürülebilirlik ve iş birliğini ilke edindiğimiz ‘ABCD 3.0’ adını verdiğimiz kültürle çalışıyoruz. 1951 yılından bugüne, kurucumuz Gabi Moreno’nun memlekete hizmet vizyonuyla topluma fayda sağlamak üzere çok sayıda çalışmanın kurucusu ve destekçiyiz.

Ürünler ve Ürün Grupları

Kaynak Elektrodları

Kaynak Torçları

Kaynak Makinaları

Kaynak Temizleme Uçları

Ürün Fotoğrafları

Öne Çıkan Proje: Rulman Birleştirme ve Paketleme Hattı

Tesis müşterimizin isteği doğrultusunda Bursa Nilüfer’deki fabrika binasında kurulmuştur. Otomatik rulman hattı isteyen müşterimiz proje kriteri olarak bizden standart 7” rulmanların parçalarını toplayıp birleştirecek sistem istedi. Amacı saate 400 standart rulman monte etmekti. Proje sonunda yaklaşık 30 metrekare alanda müşterimizin isteğine göre saatte 320 – 460 rulmanı birleştirebilecek şekilde ayarlanabilen, lazer markalama ve paketleme işlemlerini gerçekleştiren robot kollu otomasyon sistemi oluşturarak projeyi tamamladık. Proje başında mevcut olmayan ürün üzerinde otomasyon hizmeti.

Diğer Projeler

 • Binek araç Kapı Üretim Hattı

  Proje​​:Binek Araç Kapı Üretim Hattı

  Kapasite​:33 adet / saat

  Kurulu Yer​: İzmir

  Açıklama​:Müşteği isteği doğrultusunda sac levha halinde fabrikaya ulaşan metalin, kesme, Pres, dizme, çapak alma, polishing ve yükleme aşamalarını robotik kollar ile gerçekleştiren bir projedir.

  Ayrıntılı Bilgi

 • Kaynaklı Üretim Hattı

  Proje​​: Kaynaklı Üretim Hattı
  Kapasite​: 435 m/ saat
  Kurulu Yer​: Bursa
  Açıklama​: Basınçlı kap üretimi yapan bir firmanın isteği doğrultusunda, 150 lt. kapasitedeki tankların, alt üst ve orta gövde birleşim kaynaklarını yapan bir projedir. Besleme doğrultusunda çalışmaktadır. Saatte 26 tanka kadar kapasiteye çıkabilir.

Video Galeri

İletişim Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

ROBODER Üyeler Platformu Said Dağlı Tarafından Hazırlanmıştır.