2K Welding

2K WELDING TEKNOLOJİ MAKİNE İMALAT MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.

İletişim

GEÇMİŞTEN GELECEĞE!

2k Welding 2004 yılında alanında uzman mühendislerin bir araya gelerek kurdukları Kaynak Teknolojisi, Kaynak Otomasyonu ve makine imalatı konularında hizmetler sunan bir şirkettir.

Kurulduğu ilk andan itibaren sektörde aktif olmuş, kısa sürede birçok projeyi tamamlayarak sektörde haklı bir yer edinmiştir.

2k WELDING mühendislik tecrübesiyle kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

Robotik ve Konvensiyonel alanlarda, denizcilik, ulaşım enerji, çelik konstrüksiyon, nakil boru hatları üretimi ve döşenmesi, rüzgar türbini direkleri basınçlı kap ve tank imalatı, trafo kazanı imalatı gibi alanlarda müşterilerimizin verimlilik ve kalitesini arttıracak standart ve özel tasarım makinalar üretmektedir.

ISO 9001-2008 kalite standartlarında hizmet ve üretim yaparak, müşteri taleplerini en kısa sürede istenen kalitenin üzerinde teslim etmektedir.

Vasıflı, işinde uzman, tecrübeli Kaynak mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik elektronik mühendisleri ve mavi yakalı elemanları ile müşterilerine 7/24 esası üzerinden hizmet vermektedir.

Adapazarı’nda kurulu olmasından dolayı özellikle sanayinin yoğun olduğu Marmara bölgesindeki tüm illere birkaç saatlik süre içerisinde ulaşabilmektedir.

Mevcut işinizi geliştirmek, teknolojik makine ekipman kullanmak, elemana bağlı olmadan işleri aynı kalite ve hızda yapılabilmek, en pahalı şey olan zamandan tasarruf ederek işleri erken teslim etmek, hatalı ürün geri dönüş miktarlarını sıfıra yaklaştırmak, müşteri memnuniyeti oluşturarak devamlılığı sağlamak tüm üreticilerin olmazsa olmaz hayalidir. Bizler sizlerin bu hayati hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için partner mantığı ile çalışmakta ve üretmekteyiz.

Öyle bir zamanda yaşıyoruzki kimse kaynakçılık mesleğini seçmemekte ve kaynakçı bulmak günden güne zorlaşmaktadır. Kaynakçıların çalışma ortamlarını iyileştirmek, mevcut kaynakçıları meslekte tutmak ve yenilerinide özendirmek için etkin bir yol olacaktır. Kamera kontrollü yarı otomatik sistemler kaynakçıları parlak kaynak ışığından, kaynak ısısından ve kaynak dumanından uzak tutacaktır.

Yarı otomatik kaynak kameralı sistemler operatör hatalarını ve kazaları önlemde çok etkin olmakla birlikte, kaynakçının gözlem ve görüşünü arttırmakta, en sık görülen meslek hastalığı olan görüş bozukluklarını önlemekte ve uzun süreli kaynağa bakıştaki konsantre zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Böylece tek seferde daha uzun kaynak dikişleri elde edilebilmektedir.

Ürünler ve Ürün Grupları

2 Eksen Pozisyoner

3 Eksen Hidrolik Pozisyoner

Dikey Pozisyoner

Yatay Döner Tabla Pozisyoner

Konvansiyonel Tank ve Boru Çeviriciler

Kendinden Ayarlı Tank ve Boru Çeviriciler

Kendinden Ayarlı Growing Line Sistemi

Kendinden Ayarlı Fit-Up Sistemi

Kolon Bom

Düzlemsel Kaynak Sistemi

Ürün Fotoğrafları

Video Galeri

İletişim Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

ROBODER Üyeler Platformu Said Dağlı Tarafından Hazırlanmıştır.